Cukrová figúrka zápich Wednesday
Cukrová figúrka s motívom Wednesday, ideálny na zdobenie malých a stredne veľkých tortík a iných príležitostných cukrárenských výrobkov pre dievčatá. Je opatrená špajdľou, aby sa ľahko pripevnila na každý dort.
biely cukor, tekutý škrob, cukrárenský tuk, krystalická glukóza, glycerol, zahušťovadlo E412, E415, E466, modifikovaný škrob kukuričný škrob, regulátor kyslosti, E330 konzervačná látka E 200, potravinársky 0, E 124, E 132, E 172
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1465 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 350,1 kcal |
| Tuk | 2 g |
| Sacharidy | 83 g |
| Bielkoviny | 0 g |
Ukrajina
| Farba | čierna |
| Kategória: | Súpravy zátok na torty |
| Jedlé figúrky na tortu | |
| Wednesday | |
| Jedlé špéky do torty | |
| Zápichy do tort | |
| Jedlé figúrky z cukrovej hmoty | |
| Cukrové náplne do koláčov | |
| Detské toppery na tortu | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116705395 |
| Kód produktu | 321kd |